ARDOM PRZYJAZNE BUDOWANIE

Firma Ardom specjalizuje się w realizacji inwestycji budowlanych dla klienta indywidualnego. Od lat zajmujemy się budową domów, remontami domów oraz ich przebudową a także wykończeniem wnętrz. Budujemy domy o zróżnicowanej architekturze oraz wielkości. M amy elastyczne podejście do potrzeb naszych klientów zarówno przy budowie domów jak i późniejszym ich wykończeniu. Naszym dużym atutem jest 100% zaangażowania się w daną budowę dzięki czemu dotrzymujemy ustalonych terminów zakończenia prac. Szczycimy się ze nasi klienci polecają nasze usługi dzięki czemu większość nowych klientów mamy z polecenia. Dzisiaj na rynku liczy się sprawdzony wykonawca i cieszymy się ze jesteśmy tak postrzegani przez naszych klientów.

Naszym celem jest zadowolenie oraz satysfakcję naszych Klientów dlatego dbamy o to, aby wykorzystywać materiały budowlane najwyższej klasy i jakości, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej cenowo oferty.

Ogromną wagę przywiązujemy do profesjonalnej obsługi Klienta, a do każdego przyjmowanego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się z uwagą w państwa oczekiwania. Działamy w sposób kompleksowy, a to oznacza, że przejmujemy na siebie obowiązki związane z realizacją kompletnego procesu budowy, zaczynając od wyboru projektu, następnie jego wykonanie, a skończywszy na przekazaniu kluczy.